Spodnie milo lahore pants Zobacz większe

Spodnie MILO LAHORE PANTS

Nowy produkt

Spodnie LAHORE PANTS zostały stworzone przez firmę MILO z myślą o osobach kochających aktywność fizyczną. Przeznaczone głównie do ski-touringu.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

322,00 zł

Więcej informacji

Spodnie LAHORE PANTS zostały stworzone przez firmę MILO z myślą o osobach kochających aktywność fizyczną. Przeznaczone głównie do ski-touringu.

Bardzo dobrze sprawdzą się również podczas wypadów w góry w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Do spodni trekkingowych istnieje możliwość zakupu kurtki o tej samej nazwie, tworząc idealny komplet odzieży sportowej. Dolna część nogawek posiada wentylację, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. możliwość lepszego dopasowanie spodni za pomocą odpinanych szelek.

Główne zalety:

  • Wykonane z odpornego materiału
  • Kolana idealnie profilowane
  • Wstawki ze wzmocnionego materiału
  • Dwie głębokie kieszenie
  • Dolna część nogawek posiada ściągacze do regulacji
  • Odpinane szelki
  • Kolana oraz tył spodni została wzmocniona materiałem Extendo


Wykorzystany materiał: Extendo LT / Extendo Ripstop

Stworzony został z elastycznych włókien poliamidowych, dzięki czemu jest elastyczny i rozciągliwy. Idealnie radzi sobie w esktremalnych warunkach. Nie pozwala dostać się wilgoci do środka, odprowadzając ją na powierzchnię odzieży. Bardzo dobrze również radzi sobie z niedopuszczaniem zimnego powietrza do środka. Jest to jeden znajlepszych materiałów, który wykorzystuje się podczas tworzenia odzieży trekkingowej. Extendo ST posiada zwiększoną o 8% ilość włókien Spandex, dzięki czemu jest bardziej elsatyczna, a także trochę cięższa od klasycznej wersji Extendo.

Waga: 900g

milo-velanlady-blue.jpg

Tabela rozmiarów

milo-loyc-lady-tabelka-damska-spodnie.jp