Plecak z siatką oddychającą na plecach

Nowy produkt

Plecak Senterlan o pojemności 40L z nowoczesnym systemem nośnym opartym na siatce dystansującej, zapewniającej lepszą wentylacje niż tradycyjne plecaki z tunelami wentylacyjnymi, co jest głównym czynnikiem przy wyborze plecaka.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

149,00 zł

Więcej informacji

Plecak Senterlan o pojemności 40L z nowoczesnym systemem nośnym opartym na siatce dystansującej, zapewniającej lepszą wentylacje niż tradycyjne plecaki z tunelami wentylacyjnymi, co jest głównym czynnikiem przy wyborze plecaka. Wiele tanich marketowych plecaków nie posiada żadnego systemu wentylacyjnego (płaskie plecy) albo gąbka jest tak cienka i paski że system nośny nie sprawdza się. Powoduje to pocenie się pleców i ucisk przy większym obciążeniu plecaka.

Wykonany z najnowocześniejszych materiałów!

Materiał: Ballistic (jeden z najnowocześniejszych materiałów jest mocną tkaniną, wykonaną z syntetycznych włókien o wielorakim zastosowaniu. Pierwotnie został opracowany jako materiał, z którego produkowane były kamizelki kuloodporne dla pilotów biorących udział w II Wojnie Światowej, jest tkaniną wytrzymałą, odporną na ścieranie i rozdarcia a także wodoodpoorna, można gospotkać w wysokiej jakości torbach podróżnych, plecakach turystycznych pasach narzędziowych, policyjnych pasach na broń, a także kurtkach motocyklowych


Plecak posiada pojemną komorę główną z usztynionymi plecami oraz przegrodą na laptopa. 
Plecak posiada dwie odrębne komory, z których każda zapinana jest wodoodpornym, krytym zamkiem. 
Mniejsza komora dodatkowo posiada dużą wewnętrzną kieszonkę. 
Ponadto plekak posiada dwie dodatkowe kieszenie boczne z siatki oraz jedną większą, z przodu, zapinaną krytym zamkiem. 
TYł plecaka posiada kanały wentylacyjne wykonane z grubej pianki EVA, co sprawia, iż jest on wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. Regulowane pasy piersiowe i biodrowe ułatwiają noszenie ciężkiego ekwipunku, ie obciążając kręgosłupa. Dodatkowo na pasie biodrowym znajdują się dodatkowe kieszonki zapinane na zamek, w ktorych można schować klucze czy drobną przekąskę. 

SPECYFIKACJA

- wymiary: 55 x 22 x 40

- wysokiej klasy materiał 

- mocne wytrzymałe zamki!

- 2 komory zapinane na zamek, w tym pojemna komora główna

- dwie kieszenie boczne i jedna przednia, zapinana na zamek 

- poduszki wypełnione pianką  odprowadzające wilgoć z pleców

- uchwyt do przenoszenia

- otwrór na przewód od bidonu lub kabel słuchawek

 

         

1.jpg

2.jpg

10.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg