kurtka milo lahore lady Zobacz większe

Kurtka MILO LAHORE LADY

Nowy produkt

Kurtka MILO LAHORE LADY to połączenie wygody i prostoty w jednym. Wykonana z materiału Extendo, natomiast kaptur z Aquatex L2C.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

326,00 zł

Więcej informacji

Kurtka MILO LAHORE LADY to połączenie wygody i prostoty w jednym. Wykonana z materiału Extendo, natomiast kaptur z Aquatex L2C.

.

Wybierając się na dłuższe wycieczki, przygotowujemy się w każdym szczególe. Przede wszystkim nie chcemy aby zaskoczyła nas pogoda. Kurtka idealnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Zaawansowana technicznie kurtka wykonana z wysokiej jakości materiałów, której zalety doceniają szczególnie narciarze i wspinacze. Istnieje możliwość zakupienia do kompletu spodni – LAHORE PANTS

Główne zalety:

  • Wykonane z odpornego materiału
  • Łokcie idealnie profilowane
  • Kieszonka na ramieniu
  • Dwie głębokie kieszenie
  • Kaptur wykonany z materiału Aquatex L2C
  • Mankiety posiadają zapinki wykonane z PU


Wykorzystany materiał: Extendo ST / Aquatex L2C

Stworzony został z elastycznych włókien poliamidowych, dzięki czemu jest elastyczny i rozciągliwy. Idealnie radzi sobie w esktremalnych warunkach. Nie pozwala dostać się wilgoci do środka, odprowadzając ją na powierzchnię odzieży. Bardzo dobrze również radzi sobie z niedopuszczaniem zimnego powietrza do środka. Jest to główny materiał, który wykorzystuje się podczas tworzenia odzieży trekkingowej. Extendo ST posiada zwiększoną o 8% ilość włókien Spandex, dzięki czemu jest bardziej elsatyczna, a także trochę cięższa od klasycznej wersji Extendo.

aquatexl2c-logo.pngMateriał wykonany jest z tkaniny ripostowej. Dzięki czemu należy do gruby materiałów lekkich, wodoszczelnych i pozwalających skórze swobodnie oddychać. Zewnętrzna powierzchnia posiada polimerowe kropeczki, które chronią przed różnymi uszkodzeniami. Odzież wykonana z tego materiału wyróżnia się lekkością.

Waga: 550g

Tabela rozmiarów

milo-loyc-lady-tabelka-damska-spodnie.jp