Wyprzedaż! MIlo Bomo Zobacz większe

MIlo Bomo

Nowy produkt

Milo BOMO to ciepła i niebanalna kurtka z wypełnieniem Primaloft Soft. Milo BOMO to ciepła i niebanalna kurtka z wypełnieniem Primaloft Soft. Dzięki rozłożeniu wypełnienia, kurtkę można używać z dodatkowy materiałem poliamid Gelanots. Milo BOMO jest lekka i komfortowa w użytkowaniu. Warto podkreślić, że kurtka bardzo dobrze chroni przed zimnem. 

 

Więcej szczegółów

56 Przedmioty

380,00 zł

  • S
  • M
  • L
  • XL

Więcej informacji

Milo BOMO to ciepła i niebanalna kurtka z wypełnieniem Primaloft Soft. W tułowiu znajduje wypełnienie sPrimaloft Soft 100, a w rękawach Primaloft Soft 60. Dzięki takiemu rozłożeniu wypełnienia, kurtkę można używać z dodatkowy materiałem poliamid Gelanots. Milo BOMO jest lekka i komfortowa w użytkowaniu. Warto podkreślić, że kurtka bardzo dobrze chroni przed zimnem. Z powodzeniem można ją używać podczas aktywności fizycznej w chłodne dni. Sprawdzi się zarówno podczas wycieczek, jak i w miejskich warunkach. Jej ciekawy design sprawia, że przyciąga uwagę i prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób. 

 

Cechy produktu:

  • wypełnienie Primaloft Soft 100 w tułowiu i Primaloft Soft 60 w ramionach,
  • techniczny krój dopasowujący się do sylwetki.

Materiały

Gelanots® to japońska membrana, która dostępna jest w trzech wersjach:
Dzięki temu, że membrana zostanie zastosowana na ubraniu, można będzie skutecznie odprowadzać wilgoć od ciała. Laminaty Gelantos nie wykorzystują zjawiska mikroporów, co wpływa na żywotność materiału.


Primaloft® to materiał, który łączy izolację termiczną z lekkością. Wielowymiarowe i ultracienkie włókna zostały połączone dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii. Impregnowane włókna tworzą strukturę izolacyjną, odpowiadająca za właściwości termoaktywne. Jest to alternatywa dla puchu naturalnego, stworzona dla potrzeb NASA.

 

 

Milo BOMO

kurtka milo bomo

kurtka milo bomo

Pobierz PrestaShop