Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: MILO

Milo działa na rynku od 1993 roku. Jest to czołowy producent polski odzieży turystycznej outdoor, która doceniana jest za wysoką jakość, wygodę i wytrzymałość. Zapewnia komfort każdemu podróżnikowi i osobom lubiącym spędzać aktywnie czas w górach i na wędrówkach.

Marka wykorzystuje najnowocześniejsze materiały i technologie dostepne na rynku.  Dokłada wszelkich starań, aby wszystkie produkty odznaczały się stosowną funkcjonalnością i ułatwiały podróżowanie, w często niesprzyjających górskich warunkach. Tworzone kolekcje pozwalają na skompletowanie doskonałego zestawu odzieży górskiej. Znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój strój był adekwatny do wędrówki, w jaką się wybierasz.

Milo działa na rynku od 1993 roku. Jest to czołowy producent polski odzieży turystycznej outdoor, która doceniana jest za wysoką jakość, wygodę i wytrzymałość. Zapewnia komfort każdemu podróżnikowi i osobom lubiącym spędzać aktywnie czas w górach i na wędrówkach. Marka wykorzystuje najnowocześniejsze materiały i technologie dostepne na rynku.  Dokłada wszelkich starań, aby wszystkie produkty odznaczały się stosowną funkcjonalnością i ułatwiały podróżowanie, w często niesprzyjających górskich warunkach. Tworzone kolekcje pozwalają na skompletowanie doskonałego zestawu odzieży górskiej. Znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój strój był adekwatny do wędrówki, w jaką się wybierasz.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 122 elementów
 • 270,00 zł W magazynie

  Milo AMUN LADY to bluza polarowa, w której kobieta poczuje się swobodnie,wygodnie i po prostu dobrze, zarówno w miejskich warunkach, jak i podczas górskichwycieczek. 

  270,00 zł
  W magazynie
 • 175,00 zł W magazynie

  Damska kurtka polarowa Colo Lady, zapewniająca ciepło i izolacje termiczną. Idealna do noszenia jako samodzielne okrycie, jak i jako podpinka do odzieży wierzchniej. Colo Lady wykonana z materiału Polartec 200 Classic. 

  175,00 zł
  W magazynie
 • 258,00 zł W magazynie

  Bluza damska Corte Lady wykonana z materiału Nanopile2 będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  258,00 zł
  W magazynie
 • 277,00 zł W magazynie

  Bluza Cuela Lady wykonana z materiału Nanopile 1 Grid będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  277,00 zł
  W magazynie
 • 240,00 zł W magazynie

  Lekka i wygodna bluza damska Milo Pattaya Lady została wykonana z materiału Nanoqpile o trowymiarowej strukturze. Dzięki takiem układowi włókien zapewnienione jest utrzymane optymalnej temparatury ciała. 

  240,00 zł
  W magazynie
 • 252,00 zł W magazynie

  Ciepła i wygodna bluza damska Picao Lady została wykonana z materiału Nanoqpile 2 o trowymiarowej strukturze.   

  252,00 zł
  W magazynie
 • 253,00 zł W magazynie

  Bluza damska Ville Lady wykonana z materiału Nanopile2 będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność.Bluza polarowa Ville Lady ma dopasowany krój, dzięki czemu może być użwana jako docieplenie kurtki softshellowej, jak i samodzielną...

  253,00 zł
  W magazynie
 • 228,00 zł W magazynie

  Lekka i wygodna bluza męska Milo Bhug została wykonana z materiału Nanoqpile1 o trowymiarowej strukturze. Dzięki takiem układowi włókien zapewnienione jest utrzymane optymalnej temparatury ciała. Nanoqpile1 t lekki i bardzo elastyczny materiał o charakterystyce odpowiedniej do produkcji odzieży pierwszej jak i drugiej warstwy. Zapewnia dobrą oddychalność...

  228,00 zł
  W magazynie
 • 258,00 zł W magazynie

  Bluza męska Corte wykonana z materiału Nanopile2 będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  258,00 zł
  W magazynie
 • 295,00 zł W magazynie

  Bluza trekkingowa Cuela wykonana z materiału Nanopile 1 Grid będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  295,00 zł
  W magazynie
 • 250,00 zł W magazynie

  Lekka i wygodna bluza trekkingowa milo Pattaya została wykonana z materiału Nanoqpile o trowymiarowej strukturze. Dzięki takiem układowi włókien zapewnienione jest utrzymane optymalnej temparatury ciała. 

  250,00 zł
  W magazynie
 • 271,00 zł W magazynie

  Bluza Rezyo wykonana z materiału Extendo. Bluza Rezyo ma dopasowany krój, dzięki czemu może być używana jako docieplenie kurtki softshellowej, jak i samodzielną odzież wierzchnią cd nstr

  271,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 122 elementów