PLECAKI

W tej kategorii znajdziesz plecaki turystyczne, plecaki trekkingowe, plecaki z siatką, plecaki miejskie skrojone na mirę Twoich potrzeb. Dobierzesz jego rozmiar i wygląd do tego, w jaką podróż wyruszasz.
Konieczne jest zastanowienie się, czy Twoja aktywność jest bardziej ekstremalna czy rekreacyjna. To ważne – plecak musi ułatwiać Ci poruszanie,...

W tej kategorii znajdziesz plecaki turystyczne, plecaki trekkingowe, plecaki z siatką, plecaki miejskie skrojone na mirę Twoich potrzeb. Dobierzesz jego rozmiar i wygląd do tego, w jaką podróż wyruszasz.
Konieczne jest zastanowienie się, czy Twoja aktywność jest bardziej ekstremalna czy rekreacyjna. To ważne – plecak musi ułatwiać Ci poruszanie, a nie stanowić zbędny balast. A bez plecaka nie możesz wybrać się w góry – musisz mieć miejsce, do którego włożysz jedzenie, śpiwór, termos, ubrania oraz wszelkie potrzebne do wspinaczki akcesoria.

Pomyśl o zakupie więcej niż jednego plecaka. Będziesz bardziej mobilny i przygotowany na każdą wędrówkę. Warto mieć w domu również typowe plecaki wycieczkowe, które przydadzą się na proste i mało wymagające trasy, ale warto również wyposażyć się w porządny, duży plecak tranporstowy, który przyda się na długie, kilkudniowe wyprawy, lub na cieplejsze dni plecak z siatką wentylacyjną

Więcej

PLECAKI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Plecaki Turystyczne
 • Plecaki Trekkingowe

  Plecak trekkingowy sprawdzi się podczas każdej górskiej wędrówki. Włożysz do niego wszystkie rzeczy, które przydają się krótkiej wycieczce czy trekkingu. Z naszą pomocą znajdziesz ten właściwy, dostosowany do potrzeb. Przygotowaliśmy dla Ciebie plecaki lekkie, z siatką, plecaki z pokrowcem przeciwdeszczowym, które sprawdzą się podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.
  Dobrze wiesz, że pogoda w górach zmienia się, jak w kalejdoskopie. Nie ryzykuj, że wszystkie rzeczy zgromadzone w plecaku zamokną pod wpływem ulewnego deszczu. W tej kategorii znajdziesz propozycje najlepszych plecaków, które będziesz mógł wykorzystać zarówno w niepogodę, jak i podczas największych upałów. Twoje rzeczy w ich wnętrzu będą na pewno bezpieczne. Ponadto, mamy dla Ciebie również plecaki z siatką dystansową zapewniające wysoki komfort podczas podróży. Wreszcie pozbędziesz się problemu mokrych pleców. Plecak nie będzie przylegał bezpośrednio do Twojego ciała, a komfortowa siatka pozwoli stworzyć przyjemny chłód na plecach.

 • Plecaki z siatką

  Najbardziej uciążliwe podczas noszenia plecaka, szczególnie, gdy jest bardzo gorąco jest to, że na naszych plecach robi się prawdziwy wodospad Niagara. Nie pomagają żadne antyperspiranty czy inne specyfiki. Większość plecaków wykonanych jest z materiałów nie przepuszczających powietrza. Poza tym, solidnie przylegają one do pleców.
  Producenci zapewniają, że ułatwia to ich noszenie. Powstały jednak plecaki z siatką wentylacyjną, które stanowią komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć nieprzyjemnie mokrych pleców od noszenia plecaka, a jednocześnie czuć wygodę podczas ich noszenia. W tej kategorii znajdziesz plecaki trekkingowe zapewniające wysoki poziom komfortu podczas górskich wędrówek. Twoje plecy będą mogły oddychać, ponieważ plecaki z siatką dystansującą nie będą do nich przylegały. Zapewniały będą przyjemny przewiew. Nie przyznasz, że to wygodne i komfortowe rozwiązanie? Będziesz czuł przyjemny chłód na plecach podczas zdobywania kolejnych pagórków. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Na pewno znajdziesz plecach, który spełni Twoje oczekiwania.

 • Plecaki na kółkach

  Plecaki na kółkach z możliwością noszenia na plecak jak i ciągnięcia za rączke teleskopową turystyczne i szkolne. Plecaki Trolley, które swobodnie możesz ciągnąć za sobą, jak walizkę. Wydaje Ci się to dziwnym rozwiązaniem? Niekoniecznie. Po płaskim terenie lub delikatnych wzniesieniach, gdzie droga jest pokryta asfaltem lub innym gładkim materiałem, nie będzie problemów z jego prowadzeniem. W trudniejszych miejscach zawsze można na chwilę założyć plecak na plecy. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie właśnie tego typu plecaki, które mocno ułatwią Ci życie i zapewnią duży komfort. Twoje plecy podczas wędrówki będą mogły odpoczywać. Nie będą obciążane przez ciężki plecach i znajdujące się w nim rzeczy. Rozwiązanie iście komfortowe.

 • Plecaki na laptopa
 • Plecaki miejskie
 • Plecaki rowerowe
 • Plecaki fotograficzne

  Warto zadbać, aby dobrej jakości sprzęt, podczas wędrówki nie uległ zniszczeniu. Pomogą Ci w tym plecaki foto, jakie specjalnie dla Ciebie wybraliśmy. Stanowiły będą niezawodną barierę chroniącą aparat, GoPro czy kamerę przed zniszczeniem i zalaniem. Nawet, gdy opakowanie ze sprzętem upadnie na kamienie, plecak stanowił będzie amortyzację. Plecaki są wodoodporne, a więc zabezpieczą urządzenia w przypadku deszczu. Ponadto, transport takich urządzeń będzie dużo prostszy. Plecaki są małe, nie zajmują dużo miejsca. W każdej chwili będziesz mógł sięgnąć po aparat, bez konieczności grzebania w wielkim plecaku turystycznym. Warto dbać o sprzęt, którym wykonywać będzie się tak piękne zdjęcia.
  Żaden prawdziwy turysta nie wyobraża sobie wyprawy w góry bez dobrego aparatu lub sprzętu nagrywającego. Wiadomo, że pięknych widoków nie da się do końca uchwycić na fotografii czy filmie. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Jednak, zawsze jest to pamiątka. Mamy możliwość powrotu w każdej chwili do niezwykłych pejzaży, które mogą obserwować nieliczni.

 • Plecaki szkolne
 • Plecaki wojskowe
 • Plecaki Rybackie