DYSCYPLINY SPORTOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Rolki

  Mamy dla Ciebie szeroką ofertę łyżworolek przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Oferujemy Ci rolki z możliwością regulacji i z wymienną płozą do łyżew. Dzięki temu, będziesz mógł korzystać z nich zarówno latem na betonowej ścieżce w parku oraz zimą na lodowisku
  Jednym z wiosenno-letnich sportów, które możesz uprawiać bez zapisywania się na jakiekolwiek zajęcia jest jazda na rolkach. Zawsze szybciej pokonasz wyznaczoną trasę mając na nogach kółka, niż dreptając na piechotę. Możesz z nich korzystać na co dzień, jak i jedynie rekreacyjnie. Decyzja należy do Ciebie.
  Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą rolek, jakie zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu.

 • Deskorolki

  Chcesz się poczuć, jak Tony Hawk z popularnej gry, w której wymiatał na deskorolce? Znajdziesz w naszym sklepie dopasowany do swojego charakteru i poziomu umiejętności model deskorolki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze deskorolki pomogą Ci w wykonywaniu różnych niesamowitych ewolucji. W znaczący sposób rozwiniesz swoje umiejętności i poprawisz jakość jazdy. Ponadto, zaszpanujesz przed kolegami i koleżankami najpiękniejszym wzorem, jaki tylko możesz sobie wymarzyć. W tej kategorii znajdziesz deskorolki awangardowe, jak i klasyczne. Wszystkie odznaczają się wysoką jakości, świetnym wykonaniem i niezwykłym wzornictwem.

 • Hulajnogi

  Wydaje się, że hulajnogi nigdy nie wyjdą z mody. Swoją największą popularność zyskały jakieś trzynaście lat temu i nadal są popularne wśród małych, jak i nieco większych dzieci. Jazda na hulajnodze jest dużo łatwiejsza niż na rolkach czy deskorolce, co dodatkowo zachęca do zakupu. Mamy odpowiednią podporę w postaci rączki, której możemy się trzymać i sterować „maszyną”. Cały czas podpieramy się jedną nogą podłoża, co zapewnia nam odpowiednią stabilność. Nie ma ryzyka, że nagle się przewrócimy i coś sobie zrobimy. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości hulajnogi, na których z prawdziwą przyjemnością możesz jeździć wokół domu po chodniku lub w parku. Możesz dojeżdżać na niej do szkoły lub pracy. Proponowane modele wykonane są z dobrych materiałów, dlatego można będzie z takiego sprzętu korzystać przez wiele lat. Nic złego się z nim nie będzie działo. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupu.