ODZIEŻ I OBUWIE

Wyprawa w góry wymaga odpowiedniego przygotowania. Trzeba wyposażyć się we właściwe ubranie, które zapewni nam komfort podczas pokonywania kolejnych szczytów, czy wzniesień. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponujemy Ci wysokiej jakości odzież outdoor wśród, której znajdziesz m.in. Kurtki, Spodnie trekkingowe, Bluzy po...

Wyprawa w góry wymaga odpowiedniego przygotowania. Trzeba wyposażyć się we właściwe ubranie, które zapewni nam komfort podczas pokonywania kolejnych szczytów, czy wzniesień. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponujemy Ci wysokiej jakości odzież outdoor wśród, której znajdziesz m.in. Kurtki, Spodnie trekkingowe, Bluzy polarowe, Bluzy Softshell
Dzięki tym ubraniom, Twoja podróż w góry będzie przyjemna. Nie zaskoczy Cię żadna pogoda. Będziesz przygotowany zarówno na pogodę, jak i niepogodę. Warunki atmosferyczne w górach lubią się zmieniać. Trzeba mieć zarówno w plecaku ciepłe ubrania, jak i takie, które zapewniają odpowiednia terminkę dla ciała. W naszym sklepie wszystkie te rzeczy znajdziesz. Dzięki temu, Twoja górska garderoba będzie pod wieloma względami idealna. Oferowane przez nas ubrania odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością oraz zapewniają niezwykły komfort każdej osoby, która zdecyduje się je nosić. Zachęcamy do zakupów, z których będziesz mógł korzystać przez wiele lat.

Więcej

ODZIEŻ I OBUWIE Jest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 73 - 84 z 127 elementów
 • 215,00 zł W magazynie

  Wygodne spodnie męskie Anas wykonane z cieplejszego materiału Polartec 100. Idealne na chłodniejsze dni jakospodnie trekkingowe lub biegowe. Miękki materiał spodni Anas gwarantuje pełną swobodę ruchów. Niecodzienny design i kolorystyka idealnie wpisują się dzisiejsze trendy sportowe.  ​

  215,00 zł
  W magazynie
 • 215,00 zł W magazynie

  Lehká a pohodlná mikina Bhug Lady je vyrobena z materiálu Nanoqpile1 s trojrozměrnou strukturou. Díky tomuto uspořádání vláken se udržuje optimální tělesná teplota.  .

  215,00 zł
  W magazynie
 • 228,00 zł W magazynie

  Lekka i wygodna bluza męska Milo Bhug została wykonana z materiału Nanoqpile1 o trowymiarowej strukturze. Dzięki takiem układowi włókien zapewnienione jest utrzymane optymalnej temparatury ciała. Nanoqpile1 t lekki i bardzo elastyczny materiał o charakterystyce odpowiedniej do produkcji odzieży pierwszej jak i drugiej warstwy. Zapewnia dobrą oddychalność...

  228,00 zł
  W magazynie
 • 191,00 zł W magazynie

    Plachta biwakowa Milo Bivi Bag w zaskakujący sposób rozwiązuje problem biwaku pod gołym niebem, gdy nie mamy ze sobą namiotu. Wierzchnia warstwa płachty wykonana jest z wodoodoprnej membrany wykonanej z materiału AquatexTm 2 LC, natomiast spód z poliamidu poleczonego PU.   ​

  191,00 zł
  W magazynie
 • 285,00 zł W magazynie

  Męska, wodoodporna kurtka Milo CBS JKT, zapewniająca ciepło i izolacje termiczną. Idealna do noszenia jako samodzielne okrycie, gdyż doskonale chroni przed wiatrem. CBS JKT wykonana z materiału TH Milo. Kurtka CBS JKT będzie odpowiednia zarówno na co dzień jak i na wyprawy trekkingowe w chłodniejsze, deszczowe dni. 

  285,00 zł
  W magazynie
 • 175,00 zł W magazynie

  Damska kurtka polarowa Colo Lady, zapewniająca ciepło i izolacje termiczną. Idealna do noszenia jako samodzielne okrycie, jak i jako podpinka do odzieży wierzchniej. Colo Lady wykonana z materiału Polartec 200 Classic. 

  175,00 zł
  W magazynie
 • 258,00 zł W magazynie

  Bluza damska Corte Lady wykonana z materiału Nanopile2 będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  258,00 zł
  W magazynie
 • 258,00 zł W magazynie

  Bluza męska Corte wykonana z materiału Nanopile2 będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  258,00 zł
  W magazynie
 • 277,00 zł W magazynie

  Bluza Cuela Lady wykonana z materiału Nanopile 1 Grid będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  277,00 zł
  W magazynie
 • 295,00 zł W magazynie

  Bluza trekkingowa Cuela wykonana z materiału Nanopile 1 Grid będącą średniej grubości dzianiną polarową o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Skutecznie odprowadza wilgoć, szybko schnie i gwarantuje optymalną oddychalność. Łączy ciepło i wygodę z nowoczesnym wyglądem.  

  295,00 zł
  W magazynie
 • 793,00 zł W magazynie

  Nowoczesna, doskonała techniczne kurtka wspinaczkowa Gaja Lady. Wyprodukowana z lekko elastycznej tkaniny, połączonej z trójwarstwową membraną Galanots. Galanots jest tkaniną membranową najwyższej jakości, która odprowadza wilgoć z daleka od ciała.  

  793,00 zł
  W magazynie
 • 793,00 zł W magazynie

  Nowoczesna, doskonała techniczne kurtka wspinaczkowa Gaja . Wyprodukowana z lekko elastycznej tkaniny, połączonej z trójwarstwową membraną Galanots. Jest tkaniną o wysokiej wiatro i wodoodporności, a jej walory nie zmniejszają się wraz z długością użytkowania.  

  793,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 73 - 84 z 127 elementów